Parduodami nauji butai Vilniuje: kaip rasti savąjį?

Planuojate įsigyti būstą sostinėje? Ieškote, kokie parduodami nauji butai Vilniuje geriausiai atitiktų Jūsų poreikius? Rinktis tikrai yra iš ko, tad verta skirti laiko paieškai, kad įsigytumėte labiausiai Jums tinkamą variantą. Dalijamės keliais patarimais, kaip ieškoti buto ir kaip pradėti buto pirkimą, kad visi etapai vyktų sklandžiai.

Kur ieškoti pasiūlymų?

Parduodami nauji butai Vilniuje dažniausiai skelbiami įvairiuose skelbimų portaluose. Tad pirmiausia peržiūrėkite, kokie pasiūlymai yra ten. Taip pat visi naujausi nekilnojamojo turto projektai dažniausiai turi savo projektų pristatymo interneto svetaines. Tad peržiūrėję jas, pamatysite, kokius projektus šiuo metu kuria vystytojai ir kokius butus siūlo. Nepamirškite ir socialinių tinklų, kur taip pat yra daug įvairių aktyvių pardavimo grupių, kuriose dalijamasi parduodamais butais ir pasiūlymais be tarpininkų.

Pagal ką pasirinkti?

Butas turėtų atitikti visus Jūsų poreikius, tad prieš ieškant tinkamo, iš anksto pagalvokite kriterijus, pagal kuriuos ieškosite. Tam reikėtų apgalvoti, kurioje miesto dalyje norėtumėte gyventi, kokio dydžio butas turėtų būti. Apgalvokite, kiek kambarių jame turėtų būti, kokio tipo turėtų būti šildymas ir netgi kokiame aukšte norėtumėte gyventi. Visa tai pažymėjus skelbimų filtruose galėsite atsirinkti tik Jūsų kriterijus atitinkančius pasiūlymus.

Kaip apsispręsti?

Buto įsigijimas yra labai svarbus žingsnis, todėl nereikėtų jo daryti neapgalvojus. Jeigu pastebėjote, kad radote vieną ar kelis pasiūlymus, kurie geriausiai atitinka Jūsų kriterijus ir tikrai atrodo tinkami, neskubėkite išsirinkti vieno iš jų. Skirkite laiko ir nuvykite butus apžiūrėti. Net jeigu apžiūrėjus gyvai pirmąjį variantą, jis atrodo tinkamas, neatsisakykite jau suplanuotos ir antro ar trečio varianto apžiūros. Taip lengviau apsispręsite ir būsite tikri, kad išsirinkote geriausią galimą pasirinkimą.

Apžiūros metu nepamirškite ne tik apžiūrėti buto, bet ir įvertinti viso daugiabučio bei buto aplinkos. Dažniausiai parduodami nauji butai Vilniuje yra moderniuose ir šiuolaikiškuose daugiabučiuose. Išsiaiškinkite, kokia saugos sistema pritaikyta bute, kaip įrengta daugiabučio aplinka, apžiūrėkite, ar yra pakankamai vietų automobilių stovėjimo aikštelėje.

Kaip pradėti pirkimą?

Jeigu pasirinkote Jums labiausiai patikusį variantą, metas pradėti buto įsigijimo procesą. Pirmiausia reikės pasirašyti preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį su pardavėju ir sumokėti avansą. Jeigu ketinate kreiptis dėl būsto paskolos į banką, greičiausiai bankas paprašys, kad pateiktumėte buto vertinimo ataskaitą. Tam reikės užsakyti NT vertinimą. Susitarus dėl kainos ir turint dokumentus iš banko, galėsite pasirašyti galutinę sutartį, o po galutinio apmokėjimo tapsite naujais buto savininkais.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus