LIETAUS NUVEDIMO SISTEMOS – GALUTINAI IŠBAIGTAM STOGUI

Ekspertai teigia, kad iš lakštinio plieno pagaminta lietaus nuvedimo sistema yra racionaliausiais pasirinkimas, nes kokybiška ir ilgaamžė lietaus nuvedimo sistema ne tik puikiai atliks savo pagrindinę paskirtį, bet ir estetiškai gražiai atrodys.

Kokia yra lietaus nuvedimo sistemos paskirtis?

Lietaus nuvedimo sistemos yra skirtos tam, kad būtų galima surinkti ir „nuvesti“ lietaus ir sniego tirpsmo vandenį nuo pastato stogo. Tokiu būdu pastato sienos ir pamatai yra apsaugomi nuo per didelės drėgmės ir jos poveikio. Statybininkų teigimu, pastatas yra visiškai baigtas tada, kai sumontuojama lietaus nuvedimo sistema, kuri be pagrindinės jau minėtos paskirties, pastato fasadui suteikia užbaigtumo vaizdą.

Pastaruoju metu daug yra kalbama ir apie tai, kad lietaus nuvedimo sistemos padeda taupyti vandenį. Žinoma, natūraliai gali kilti klausimas „Kaip?“. Atsakymas yra paprastesnis negu galėtume pagalvoti. Lietaus nuvedimo sistemos yra montuojamos taip, kad surinktą vandenį galėtumėte nukreipti norima linkme: ant žemės, į lietaus ir sniego tirpsmo vandens surinkimo talpas ar kitur. Nukreipus lietaus vandenį į surinkimo talpas, turėsite švaraus vandens, kuriuo bus galima laistyti sodą, gėlynus ir kt. Šiuo atžvilgiu lietaus nuvedimo sistemos tikrai padeda taupyti vandenį.

Kokios dalys sudaro lietaus nuvedimo sistemą?

Lietaus nuvedimo sistema yra sudaryta iš tarpusavyje glaudžiai susijusių elementų, kurie užtikrina nepriekaištingą šios sistemos veikimą. Iš lakštinio plieno pagamintą lietaus nuvedimo sistemą sudaro tokios dalys kaip metaliniai latakai, lietvamzdžiai, piltuvai, alkūnės ir kiti reikalingi elementai. Visos šios dalys sistemoje atlieką tikslinę funkciją, pavyzdžiui, metaliniai latakai yra skirti vandens surinkimui nuo stogo, lietvamzdis yra skirtas tam, kad latako surinktą vandenį iš jo būtų galima „nuvesti“ į nuotekų sistemą, ant žemės paviršiaus ir t. t.

Kokiomis savybėmis pasižymi iš lakštinio plieno pagamintos lietaus nuvedimo sistemos?

Iš lakštinio plieno pagamintos lietaus nubėgimo sistemos pasižymi penkiomis pagrindinėmis savybėmis. Pirmoji iš jų – tai lietaus nuvedimo sistemos konstrukcijos patvarumas ir ilgaamžiškumas. Antroji savybė – tai lietaus nuvedimo sistemos atsparumas oro sąlygoms. Visi lakštinio plieno lietaus nubėgimo sistemos elementai iš abiejų pusių yra padengti antikoroziniu padengimu, kuris yra specialiai sukurtas agresyvioms sąlygoms. Trečioji savybė – tai ilga eksploatavimo trukmė. Ketvirtoji iš lakštinio plieno pagamintų lietaus nuvedimo sistemų savybė yra ta, kad jų spalvų patvarumas iš tiesų yra stulbinantis. Na, ir galiausiai penktoji savybė – tai paprasta ir ekonomiška šių lietaus nubėgimo sistemų priežiūra. Pažymėtina, kad trečia, ketvirta ir penkta iš lakštinio plieno pagamintų lietaus nubėgimo sistemų savybė yra sąlygota patvarių dažų sluoksnio HPB. Šie dažai yra sukurti itin atšiaurioms sąlygoms, todėl lietaus nubėgimo sistemoms suteikia papildomų privalumų.

Lietaus nuvedimo sistemos formos

Lietaus nuvedimo sistemos pagal formą yra skirstomos į keturkampes, stačiakampes ir apvalias lietaus nuvedimo sistemas. Keturkampės lietaus nuvedimo sistemos yra pigesnės, nes jų tarnavimo laikas yra trumpesnis nei apvalios lietaus nuvedimo sistemos. Trumpiausiu tarnavimo laiku pasižymi stačiakampės lietaus nuvedimo sistemos. Tvirčiausios ir ilgaamžiškiausios yra apvalios lietaus nuvedimo sistemos, todėl jeigu planuojate įsirengti naują lietaus nuvedimo sistemą, vertėjų atkreipti dėmesį į pastarąsias.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus