Las Vegas viešbučiai

Las Vegas – tai tikras miestas-legenda Nevados valstijoje, gimęs tik prieš daugiau nei šimtmetį. Šiandien miestas laikomas vienu turtingiausių ir greičiausiai suspindėjusiu JAV. Oficiali šio miesto įkūrimo data laikomi 1911 metai, nors patys Las Vegaso gyventojai mini ir 1905 metus. Iki tol tai buvo dykuma, mažai kam žinoma gyvenvietė, kurioje kūrėsi pavieniai amerikiečiai, o dar anksčiau – čiabuviai indėnai.
Šiandien Las Vegasas – spindintis ir didžiulis modernus miestas, turistus viliojantis viešbučių gausa, savo spindesiu, gausybe turiningų pramogų, azartiniais lošimais bei, žinoma, „greitomis“ vestuvėmis. Kitaip tariant, susituokti čia gali praktiškai bet kas – pasirūpinama viskuo, pradedant liudininkais, baigiant ceremonijos vieta ir jaunųjų rūbais. Las Vegasą itin pamėgo ir filmų kūrėjai: kuriamos smagios komedijos apie vestuves, bernvakarius bei azartinius lošimus.

Las Vegaso svečius labiausiai žavi žemos prabangių viešbučių kainos. Pavyzdžiui, viešbučio numeris Niujorke ar Vašingtone kainuoja 300-400 dolerių, o analogiškas numeris Las Vegaso viešbučiuose atsieis vos 50-100 dolerių. Tokios kainos greičiausiais vyrauja dėl to, kad dauguma čia atvykstančių žmonių ir taip miestui atneša didžiulį pelną – pralošia milžiniškas, net iki kelių milijonų sumas, tad kaip savotiška „kompensacija“ svečiams pasiūlomi pigūs viešbučiai.

Las Vegas – tai miestas, kuris niekada nemiega: pramogauti čia galima 24 valandas 7 dienas per savaitę. Jį pamėgo ne tik viso pasaulio turistai, bet ir patys amerikiečiai. Pirma, jau dėl minėtųjų pigių viešbučių. Antra, čia gausu pramogų tiek mažiems, tiek ir dideliems: mieste yra atrakcionų, vandens parkų, kino centrų, zoologijos sodų, gausybė teatrų, koncertų salių, filharmonija ir daugybė panašių pramogų.
Žinoma, į Las Vegasą dažnai nukreipiamos ir kritikų strėlės: sakoma, kad tai dirbtinio spindesio ir tuštybės miestas, kad ne visiems čia taip gera gyventi, kai iš pirmo žvilgsnio atrodo. Las Vegasas turi ir kitą, juodąją savo pusę. Neretai jis pavadinamas ir dirbtiniu miestu be dvasios ir savasties, tačiau viena aišku – atvykus į jį, žaižaruojančių reklamų, nesibaigiančių pramogų ir turiningo naktinio gyvenimo įspūdis atmintyje išlieka ne vienerius metus.

Trumpas informatyvus filmukas apie ramogas Las Vegase

lasvegas1

Prie viešbučių būna atkurtos įžymiausios pasaulio vietos

lasvegas2

Pagrindinė Vegaso gatvė dieną…

lasvegas3

… ir naktį

lasvegas4

Kaip gi JAV be išpuoštų įvažiuojamųjų miesto ženklų

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus