Kompiuteris: nešiojamasis ar stacionarus?

Kompiuterių pasirinkimas prekybos vietose labai platus, tačiau visus juos galima sugrupuoti į dvi dideles grupes: nešiojamieji ir stacionarūs. Pasirinkimui įtakos turi Jūsų gyvenimo būdas ir tai, kam daugiausia kompiuterį naudosite.

Stacionarūs ir nešiojamieji kompiuteriai: kokie jų pranašumai?

Kalbant apie stacionarius kompiuterius kone visada pirmiausia išskiriami jų parametrai. Pastarieji gali būti gana kuklūs, tačiau gali būti ir atimantys žadą. Ženkliai privalumų svirtelę nusveria ir tai, jog stacionarų kompiuterį kiekvienas gali susikomplektuoti taip, kad jis idealiai atitiktų individualius poreikius.

Nešiojamieji kompiuteriai neabejotinai simpatijas pelno dėl savo mobilumo – juo galite naudotis namuose, darbe, važiuodami autobusu, keliaudami svečiose šalyse, pietaudami kavinėje ir pan. Dėl plataus parametrų diapazono rasite tinkamiausią savo poreikiams.

Kompiuteris darbui

Renkantis kompiuterį darbui abu variantai yra galimi ir tinkami. Pasirinkimą daugiau sąlygoti gali darbo pobūdis. Jei darbe daug keliaujate, dirbate ne vienoje vietoje, tuomet, žinoma, nešiojamasis kompiuteris bus geresnis pasirinkimas.

Kitas aspektas – kokį darbą dirbate. Jei esate grafikos dizaineris, kuriate reklamas, maketuojate reklaminę informaciją ar panašiai, tuomet Jums reikalingas galingas stacionarus kompiuteris bei didelės įstrižainės monitorius.

Kompiuteris mokslams

Jei kompiuterį renkatės mokslams, tuomet daugiau simpatijų šiame kontekste pelno nešiojamieji. Pastarieji gali būti itin kompaktiški, tad labai patogu juo dirbti tiek namuose, tiek mokykloje ar universitete, mokytis keliaujant.

Kompiuteris žaidimams

Jei kompiuteris daugiausia bus skirtas žaidimams, vienas iš esminių parametrų yra jo galingumas. O didesnę galią paprastai gali pasiūlyti stacionarūs kompiuteriai, tad žaidimams dairykitės tokio. Tiesa nereikėtų manyti, jog nešiojamieji visiškai netinka žaidimams – yra ir didelę galią turinčiu modelių, tad jei svarbus ir mobilumo aspektas, pasižvalgykite tinkamo varianto tarp laptopų. Didelės galios nešiojamasis kompiuteris kaina bei kokybe nenusileis stacionariam.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims namai Nekilnojamas turtas Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Sportas Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus