Kokius maisto papildus gali vartoti moterys?

Kokie maisto papildai moterims yra rekomenduojami dažniausiai? Ką galime pasirinkti iš pagrindinių papildų, kad pagerintume savo sportinius rezultatus? Žemiau išvardyti maisto papildai yra maistinės medžiagos, kuriuos galime rasti maisto produktuose, vartojamuose kasdien. Deja, šių medžiagų mūsų maiste randama labai mažais kiekiais, kurių, deja, bet nepakanka, kad būtų pasiektas patenkinamas biologinis poveikis, pvz., raumenų jėgai palaikyti ar organizmui greičiau regeneruoti. Šios medžiagos nėra kenksmingos, jei laikomasi visų gamintojo nurodymų.

Žemiau išvardijome kai kuriuos svarbiausius papildus, kurie turėtų būti įtraukti į sportuojančių moterų racioną.

BCAA

BCAA, t.y. egzogeninės amino rūgštys, yra labai naudingos intensyviose treniruotėse. Jos apsaugo raumenų audinį sumažindamos glikogeno suvartojimą, atitolindamos nuovargio jausmą, taip pat organizmui leidžia efektyviai atsinaujinti iškart po treniruotės. Šis papildas yra skirtas kiekvienam aktyviam suaugusiam žmogui, nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus (kalbame apie pilnamečius vartotojus).

Kreatinas

Daugelis moterų vengia kreatino kaip maro. Daugumai žmonių tai asocijuojasi su išpuoselėtu vyrišku raumenų kalnu, kuris dažnu atveju nėra siejamas su moteriškumu. Kreatinas yra papildas, kuris gali natūraliai padėti sustiprinti raumenų audinį ir pagerinti jų jėgą. Kreatino papildai pagerina fizinį pajėgumą ir mažina nuovargį visos treniruotės metu. Kartais pakanka vos 2-3 savaičių trukmės vartojimo, kad pajustumėte jo teigiamą poveikį.

Vitaminai

Moterims ypač svarbūs vitaminai. Ne tik dėl gražios odos, plaukų ir nagų išvaizdos. Įvairūs vitaminai yra svarbus aktyvaus gyvenimo būdo ir dažnų treniruočių elementas. Deja, mūsų organizmas jų negamina. Didžiąją jų dalį galime gauti iš maisto, bet mums reikia šiek tiek atsargų, kad išliktume sveiki – ypatingai šaltuoju metų laiku. Maisto papildų sportininkams parduotuvėse galite rasite daugybę vitaminų moterims, įskaitant multivitaminus bei kitus preparatus. 

Omega 3

Omega 3 riebalų rūgštys yra EPA ir DHR šaltinis, kurie efektyviai palaiko širdies ir kraujotakos sistemos darbą, padeda subalansuoti gerąjį ir blogąjį cholesterolį. Šios rūgštys palaiko plaukų, odos ir nagų būklę bei papildomai saugo mūsų organizmą ir palaiko imunitetą.

Aukščiau išvardyti papildai beveik nesiskiria nuo papildų vyrams. Tai visiškai saugios mums priemonės, padedančios greičiau atsinaujinti mūsų organizmams ir pagerinti fizinę formą.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus