Kaip teisingai įsirengti namus?

Dažnai kyla klausimas, ar jums tikrai reikia interjero dizainerio? Jei manote, kad galite patys nuspręsti dėl interjero apdailos spalvos, baldų išdėstymo ir aksesuarų pasirinkimo – šaunu, nieko nėra maloniau, kaip kurti savo namus ir įgyvendinti ilgai puoselėtus norus. Tačiau galite susidurti su tam tikromis detalėmis, kurias gali žinoti tik profesionalūs architektai ar dizaineriai, pvz., vandentiekio ir elektros įvadų išdėstymas ir pasirinkimas, baldų ar apšvietimo įrangos armatūra, protingas šildymo, vėdinimo ar oro kondicionavimo įrangos išdėstymas https://www.cledemaison.lt/lt/interjero-dizainas.

Pakeisti ir taisyti brėžinius daug lengviau, nei daryti klaidas realybėje – kartais nežinojimo kaina gali būti labai didelė

Kartais net ir turint konkrečią viziją sunku įvertinti, kaip to pasiekti esamoje erdvėje, pavyzdžiui, sofa gali būti parinkta ir tinkama interjerui savo stiliumi ir spalvine gama, tačiau gali užblokuoti reikiamus praėjimus.Arba, pasirinkus tam tikrus patalpų spalvinius sprendimus, jie gali neatitikti lūkesčių, nes gali būti įrengti šiaurinėje pusėje, kur per mažai natūralios saulės šviesos. Jei planuojate pirkti butą ar dar tik pradėjote namo statybas ir galvojate apie profesionalaus dizainerio pagalbą – visų pirma Jūs turite išsiaiškinti, kokių paslaugų Jums gali prireikti. Sunku tokius svarbius dalykus aptarti telefonu – susitikimas su dizaineriu būtinas. Tik betarpiškai bendraujant, dizaineris gali suprasti Jūsų poreikius, gyvenimo būdą, išsiaiškinti Jūsų svajones, kokio stiliaus interjero pageidaujate ir t.t. Nuo to priklausys ir darbų apimtys bei paslaugų kaina. Taip pat svarbūs ir psichologiniai aspektai – susikalbėjimas, supratimas, diskretiškumas, įsigilinimas į kito žmogaus poreikius.

Darbo pradžioje būtina pirmiausia išmatuoti objektą ir išanalizuoti pastato ar buto konstrukcinius elementus

Darbo pradžioje būtina pirmiausia išmatuoti objektą ir išanalizuoti pastato ar buto konstrukcinius elementus-ar nuimti pertvaras, formuoti sienas ir nišas, keisti ventiliaciją, ortakius ir elektros įvadus ir pan. Įvertinus situaciją, prasidėjo pagrindiniai darbai – funkcinis gyvenamojo ploto zonavimas ieškant geriausio sprendimo. Dauguma butų ir gyvenamųjų patalpų nėra labai dideli, todėl čia svarbus kiekvienas centimetras. Kaip daugelis įsivaizduoja, interjero dizainerio darbas – tai ne tik grindų, sienų, lubų spalvų parinkimas ir patogus baldų išdėstymas. Interjeras – tai kompleksinis sprendimas visai gyvenamajai erdvei. Visi projektavimo etapai yra labai susiję – būtina iš karto pagalvoti apie instaliacinių įvadų išdėstymą, optimalius apšvietimo sprendimus, santechniką bei buitinę techniką, baldų parinkimą bei išdėstymą, jau nekalbant apie stiliaus vientisumą bei spalvinį koloritą. Todėl negalėsite numatyti elektros rozečių ir apšvietimo įrengimo vietų, kol nežinosite, kur stovės Jūsų baldai ir t.t.

Baigiamajame etape rinkitės namų tekstilę-užuolaidas, kilimus, pagalves, apmušalus ir dekoratyvines detales. Paruoškite 3D vizualizaciją, kad būtų lengviau suprasti ir įsivaizduoti dizaino interjerą.Pasirašykite su užsakovu sutartį, kurioje būtų numatyta darbų apimtis ir terminai bei kitos sąlygos, todėl visada žinosite, kokius darbus reikia atlikti kitame etape ir planuosite savo laiką bei išlaidas.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus