Kaip išsirinkti tinkamą terasą ir ją dekoruoti?

Dauguma žmonių svajoja apie terasas šalia namų, nes tai ne tik kiemo papuošimas, bet ir vieta, kurioje gali vykti gražiausios metų šventės. Patogi terasa gali būti namo pratęsimas, kuriame galite sukurti gerą atmosferą poilsiui ir laikui su šeima ir draugais. Daugelis žmonių svajoja turėti tokį kampą ir jiems reikia tik kelių dalykų, šiame straipsnyje bus išsamiai supažindinta. Prie namo esančioje terasoje daug nepalankių aplinkos sąlygų, todėl net smulkios detalės žymiai sutrumpins terasos tarnavimo laiką. Jei jūsų pasirinkta terasa nėra įstiklinta, nepamirškite, jog privalote rinktis atitinkamus baldus terasai. Lauko terasos prie namo yra geriausia investicija, kuri leidžia mėgautis lauko malonumais.

Terasos vieta turėtų būti pasirinkta namo projektavimo etape, nes tai lemia į terasą patenkamų spindulių gausą

Patyrę architektai į namų struktūrą žiūri kitaip nei klientai, statantys namus pirmą kartą. Jie žino, kad terasa dažniausiai naudojama savaitgaliais ir vakarais kepsniams keptis kalbėtis ir gerti gėrimus su draugais. Taip pat tinka vakariniam susitikimui su šeima pasimėgauti paskutiniais saulės spinduliais. Tačiau tai tikrai ne vieninteliai terasos panaudojimo būdai, dėl to tinkamai pasirinkę terasos vietą galėsite ją paversti savotišku balkonu ar net lauko virtuve.

Terasai taip pat reikia geriausių statybinių medžiagų, kad būtų išlaikytas terasos patvarumas. Polistireno smeigės yra specialus tvirtinimo elementas, naudojamas polistireno tvirtinimui prie mūro sienų. Kai namo šilumos izoliacinė medžiaga iš išorės pritvirtinta prie mūro sienos (plytos, blokai ir pan.). Fiksuota polistireno kolona yra labai ilga-nuo 70 iki 300 mm. Paprastai putų kamščių plokštės skersmuo yra maždaug 60 mm. Prisukti smeigės taip pat gali būti naudojamos mineralinei vatai tvirtinti, o terasoms – sienoms šiltinti.

Jei norite praleisti vakarus savo terasoje, privalote pasirūpinti apšvietimu, kuris ne tik reikalingas tam, kad būtų galima matyti, taip pat jis sukuria ir jaukumą, pagyvina aplinką

Lauko apšvietimas yra vienas geriausių sprendimų kuriant specialų apšvietimą. Įrengę apšvietimą skirtingose ​​vietose ir įvairiai jį derindami, galėsite mėgautis nepastebima ir subtilia šviesa. Jūs netgi galite pakabinti lemputės girliandą, kad kiemas būtų linksmas ir kviestų romantiškam pasimatymui su artimais žmonėmis.Augalai taip pat sukuria patogią aplinką, todėl galite jais drąsiai pagyvinti terasos atmosferą. Galite naudoti gyvus augalus ar dirbtines gėles, kurios nėra tokios baikščios esant blogam orui, tačiau ne visiems jos patinka, todėl tai tik jūsų skonio reikalas. Kalbant apie gyvus augalus, galite pasirinkti rožes, dekoratyvinius medžius, vaismedžius, visterijas ir kt. Tokie augalai gali augti daugelį metų esant blogoms oro sąlygoms, ir jiems nieko nenutiks. Jei nuspręsite sodinti gėles vazonuose, galite jas atsinešti į savo namus, kad prireikus būtų šilta.

Renkantis tinkamas lauko lempas, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad jos būtų nepralaidžios drėgmei. Palyginti su tradicinėmis lempomis, ši parinktis suteiks jums ilgesnį tarnavimo laiką. Kitas variantas, padedantis sukurti patrauklų apšvietimą, yra žvakių šviesa. Įvairaus dydžio ir formos žvakidės į terasą įneš romantiškos atmosferos, o tai yra puikus būdas naudoti terasos apšvietimą.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus