KAIP IŠSIRINKTI JŪSŲ POREIKIUS ATITINKANČIĄ BIURO KĖDĘ?

Keturios, šešios, aštuonios, dvylika ir daugiau – tai valandų, kurias per dieną praleidžiame dirbdami kompiuteriu, skaičius. Niekam nėra paslaptis, kad daug laiko praleidžiant sėdimoje padėtyje, išlaikyti taisyklingą sėdėseną yra labai sunku, todėl dienai baigiantis jaučiame nuovargį ir skausmą juosmens ar kaklo srityje. Ar žinote, kaip to išvengti? Teisingas atsakymas – pasirinkti poreikius atitinkančią, ergonomišką biuro kėdę.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis biuro kėdę?

Renkantis biuro kėdę vertėtų atkreipti dėmesį į du esminius kriterijus. Vienas iš tokių kriterijų, kuriais turėtų pasižymėti biuro kėdė, yra reguliuojamas jos aukštis. Perkant biuro kėdę, patartina išsiaiškinti, koks gali būti minimalus ir koks maksimalus jos aukštis. Žinant tai, bus galima ergonomiškiau pasirinktą biuro baldą pritaikyti konkrečiai darbo vietai, atsižvelgiant į ant jos sėdėsiančio žmogaus individualius poreikius, nulemtus jo ūgio, sudėjimo ir kitų kriterijų. Antrasis iš kriterijų, kurį svarbu įvertinti, renkantis biuro kėdę, yra reguliuojamas biuro kėdės atlošas. Pažymėtina, kad ši biuro kėdės struktūrinė dalis yra skirta tam, kad tinkamai prilaikytų sėdinčiojo nugarą, ko pasekoje nuo viršutinės ir apatinės nugaros dalies yra nuimama įtampa bei dalis apkrovos. Reguliuojamas atlošas suteikia galimybę pasirinkti sėdinčiajam geriausiai tinkamą biuro kėdės atlošo kampą, todėl sėdinčiojo raumenys per daug neįsitempia, žmogus taip greitai nepavargsta bei jaučiasi darbingas ženkliai ilgesnį laiką. Atkreipkite dėmesį, kad biuro kėdės atlošas taip pat turėtų atitikti anatominę nugaros linkio formą.

Biuro kėdė su ratukais ar be jų. Kurią pasirinkti?

Biuro kėdė su penkiais ratukais, lyginant ją su tokia pat kėde be ratukų, yra ženkliai mobilesnė ir kai kuriais atvejais netgi stabilesnė. Kokią biuro kėdę (su ratukais ar be jų) pasirinkti, sprendžiate tik Jūs, atsižvelgdami į savo poreikius ir erdvę, kurioje yra įrengta Jūsų darbo vieta.

Nauja ar naudota biuro kėdė. Kurią pasirinkti?

Kokybiškos biuro kėdės yra gaminamos iš aukščiausios rūšies žaliavų, todėl jų tarnavimo laikas yra labai ilgas. Įsigijus naują biuro kėdę, ji jums tarnaus ilgus metus. Žinoma, galima įsigyti ir kokybišką naudotą biuro kėdę. Įprastai naudotiems biuro baldams yra suteikiama 3 metų garantija. Rinktis tik Jums!

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus