Kaip gyventi su darboholiku?

darboholikas-660x330

Jūsų vyras – tikras darboholikas? O gal būtent tokį „vardą“ turi vyras, su kuriuo dar tik planuojate gyventi kartu, bet koja pakiša jo darbas?

Ką daryti?

Nepulkite į neviltį ir jokiu būdu nepriekaištaukite jam. Nekartokite jam, jog jaučiatės be galo vieniša, kai jo nėra namuose. Tam dar bus laiko.

Jeigu toks jūsų vyro elgesys buvo nuo pat pirmųjų bendro gyvenimo dienų, vadinasi, jūs tam pritariate. Na, arba bent jau toleruojate.

Jeigu jūs gyvenate kartu su vyru jau kurį laiką, tačiau darboholiko simptomai pasireiškė tik dabar, susimąstykite. Tam dažniausiai yra priežastis. Jei vyras pats nedrįsta jos atskleist, pabandykite užduoti sau šiuos klausimus:

  1. Galbūt paskutiniu metu jis išgyvena didžiulį stresą? Nelaimė, pablogėję santykiai su artimaisiais(tėvai, kolegos, draugai)
  2. O gal tai tėra 40-mečio vyro krizė? Tokiu atveju darbas yra tai, kas padės jam bent trumpam užsimiršti ir nepulti į depresiją.
  3. O galbūt jis jaučiasi menkas finansų srityje? Galbūt mano, jog nesugeba pilnai aprūpinti jį mylinčios moters?

Tad labai svarbu yra išsiaiškinti, kodėl vyras susirgo šia „liga“, kuri nežmonišku greičiu progresuoja. Pasikalbėkite su juo ramiai. Žinokite, jog labai dažnai ši tema yra jautri vyrui, o jos priežasties atskleidimas beveik „tabu“. Tačiau jūs :

  • Nesi jaudinkite;
  • Nepulkite priekaištauti, nes taip vyras pasijus priklausomas nuo jūsų;
  • Jei jūsų tokia padėtis netenkina, pasakykite apie tai vyrui, tačiau ramiai. Pasiūlykite jam, jog jis tiesiog ramiai apmąstytų, ar jam tikrai reikia dirbti tiek, kiek jis dirba dabar, paklauskite, kokia to priežastis ir pasiūlykite sukurti „buvimo kartu grafiką“;
  • Net didžiausias darboholikas atranda laiko laisvalaikiui su mylimąja, todėl pasirūpinkite, jog pramogos jokiu būdu nebūtų susijusios su darbu. Pvz.jeigu vyras dirba treneriu, tai nesiūlykite jam važiuoti į futbolo rungtynes. Jam būtina atsiriboti nuo tos aplinkos, kurioje dirba, taip jis turės galimybę pajusti kitokio gyvenimo skonį, kuris kartais yra saldus ir be darbo.

Tačiau jei vis dėlto suprantat, jog situacijos pakeisti tiesiog neįmanoma, o gyvenimas su darboholiku tampa kančia (nes vyras keistis neketina), tada tiesiog susimąstykite, ar jums tikrai jis pakeliui?

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus