Kaip daromi dangaus žibintai

dangaus žibintaiRankdarbiai – puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Be to labai pagerina žmogaus savivertės jausmą, ypač, kai viskas pasiseka ir naujai sukurtas daiktas yra demonstruojamas visiems svečiams, Facebook draugams ir visai nesusijusiems žmonėms… Aišku, čia reikia kantrybės ir tam tikrų medžiagų.

Dangaus žibintai yra labai originalus būdas išsiųsti palinkėjimus „aukščiau“. Tai graži bet kokios šventės ar renginio akimirka, jei yra galimybė švęsti lauke. Ar galima pasidaryti dangaus žibintus patiems. Atsakymas aiškus – žinoma, kad galima!

Kaip pasidaryti dangaus žibintus

Dangaus žibintai daromi iš itin plono bet tvirto ryžių popieriaus, vielos ir dagčio. Viela sukryžiuojama, tada apvedamas apskritimas. Čia bus jūsų žibinto pagrindas, ant kurio klijuosite popierių juostomis. Reikia mažiausiai 4 plačių ryžių popieriaus juostų, kurias priklijuojate ant vielos lanko apačioje, tada suklijuojate vieną su kita. Žibinto viršuje skylės palikti nereikia, todėl pasistenkite viską padaryti sandariai. Dagtis gali būti įvairus. Tai ir skudurėlis, suvilgytas aliejuje, kad rusentų ilgai, arba sauso spirito gabalėlis, kurį galima aprišti viela. Jį padegus, dangaus žibintas prisipildo karšto oro ir taip pakyla. Belieka dangaus žibintą nudažyti norimais ornamentais ir leisti.

Kodėl NEGALIMA daryti dangaus žibintų patiems

Dangaus žibintus pasidaryti galima, bet nerekomenduojama to daryti dėl keleto labai svarbių priežasčių:

  1. Rankų darbo dangaus žibintai gali būti pagaminti netiksliai, todėl gali užsidegti ir sukelti pavojų žmonėms ir pastatams.
  2. Lietuvoje sunku gauti ryžių popieriaus, be to jis labai brangus.
  3. Gaminant dagtį taip pat rizikuojate nusideginti ar kitaip susižaloti.

Dangaus žibintas, kaip ir bet kuris kitas mechanizmas, kuris yra susijęs su degimu ir ugnimi turi atitikti tam tikrus reikalavimus, kuriuos tikrina Priešgaisrinės tarnybos. Jos įvertina galimą riziką ir suteikia leidimus tokiais mechanizmais naudotis. Jei atsitinka nelaimė su rankų darbo dangaus žibintu, labai sudėtinga gauti draudimo išmokas, nes nesaugiai buvo elgiamasi su ugnimi ir degiomis medžiagomis.

Viena iš pagrindinių priežasčių yra pinigai. Dangaus žibintą pasidaryti kainuos daug brangiau, nei įsigyti kokybišką ir patikrintą daiktą iš specializuotos švenčių atributikos parduotuvės. Ten jis kainuoja apie 10 litų

Dangaus žibintai nėra pavojingi, tačiau prieš leidžiant reiktų pasiieškoti patarimų, kaip tai geriau padaryti, pasiskaityti instrukciją, kurioje parašyta, kokiomis sąlygomis jų leisti negalima, net jei ir neabejojate jų kokybe ir patikimumu (esant dideliam vėjui, iš balkono, šalia oro uosto ir t.t.). Leiskite juos saugiai ir neleiskite sugadinti savo šventės ir gyvenimo.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus