Ilgalaikis draudimas internetu

Žmonės, mėgstantys gyventi užtikrintai ir ypač  planuojantys savo ateitį, dažnai renkais draudimo paslaugas. Vieni draudžia namus, kiti automobilius, treti pinigus. Yra dar vienas būdas, kaip draudimas internetu gali užtikrinti Jūsų ateities gerovę. Tai ilgalaikio draudimo paslauga, jeigu galima ją taip pavadinti. Tokią paslaugą teikia bankai ir ji yra tarsi Jūsų taupyklė, kuri ateityje gali padėti sunkią akimirką prireikus pinigų.

Kaip veikia?

Dažnai žmonės ryžtasi taupyti pinigus, kurių ateityje jiems arba jų artimiesiems gali prireikti. Šio draudimo principas – kiekvieną mėnesį dėti pinigus į sąskaitą, kuri yra užšaldyta, tai reiškia, iš kurios pinigų išimti negalima. Tai ypač patogi paslauga tiems žmonėms, kurie negyvena nuo algos iki algos ir po nedidelę sumą pinigų gali atidėti kiekvieną mėnesį. Tokiu būdu greitai ir nepastebimai galite sutaupyti tikrai solidžią sumelę. Pvz., kas mėnesį į šią sąskaitą pervesdami vos po 50 Lt. metų pabaigoje sąskaitoje bus jau 600 Lt. Suma gal ir nedidelė, tačiau investicija dar mažesnė. Beje, šie pinigėliai yra neliečiami. Tai reiškia, jog bankas Jų neišduos Jums tol, kol tęsis sutartis. Laikant pinigus sąskaitoje pagal tokio tipo ilgalaikę sutartį, dar galite ir šiek tiek uždirbti. Kiekvienais metais didejanti suma kartu neš ir šiokį tokį pelną – procentą, kuris didės ir nuo sąskaitoje esamos sumos kitimo.

Kam to reikia?

Tokio tipo draudimas internetu ar agentūroje dažniausiai užsakomas tuomet, kai žmonės ruošiasi ateičiai. Ilgalaikis indėlis gali labai praversti nelaimės atveju. Jei kažkas nutinka Jums, šiuos sukauptus pinigėlius galės pasiimti Jūsų šeimos narys. Jei gyvenimas pasisuks neplanuota linkme ir pritrūksite pinigų, štai Jums išsigelbėjimas – Jūsų sąskaita, kurioje kasmet taupėte juodai dienai. Be to, čia dar ir priaugo procentėlių, kurie tikrai ne pro šalį sunkiu laiku.

Labai dažnai toks draudimas Lietuvoje taikomas vaikams. Tėvai, besirūpinantys savo vaikų ateitimi dažnai jiems atidaro tokio tipo sąskaitas bankuose. Ilgą laiką į šią sąskaitą jie kas mėnesį neša po nedidelę sumą pinigų ir po kelių metų susikaupusi solidžiai sumelei, pinigai įgauna kitą vertę ir juos galima realizuoti. Labai dažnai tėvai tokią sąskaitą atidaro iki kol vaikams sukaks 18 metų ir ta proga sąskaitos valdymą ir turinį perduoda atžalai. Kitu atveju – taip tėvai taupo vaikų mokslams ar tiesiog ruošiasi neplanuotai juodai dienai.

Lengva pasirūpinti

Domintis tokio draudimo paslaugomis apie visas galimybes ir skaičiavimus Jums papasakos profesionalus brokeris. Geriausia naudotis tokiomis draudimo svetainėmis kaip ibrokeris.lt, kur vienoje vietoje pasiekiama informacija apie pačius įvairiausius draudimus ir tai, kaip draudimas internetu gali padėti Jums susikurti gražesnę ateitį. Čia pateikiama informacija yra patikima ir objektyvi.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus