Finansininkai pataria, kaip gauti paskolą dirbančiam užsienyje

kaip gauti paskolą dirbančiam užsienyjeNuosavas būstas – svarbus žingsnis, kuriam ruošiamės ilgai ir atsakingai. Tinkamai priimtas sprendimas džiugins daugelį metų, o mes mėgausimės gyvenimo patogumu ir komfortu. Ir priešingai – neapgalvotas pasirinkimas gali tapti sunkia finansine našta, ypač tuomet, jei imame paskolą. Ilgametę darbo patirtį turintys finansininkai pataria, kaip gauti paskolą dirbančiam užsienyje, kad išvengtume teisinių sunkumų ir didelių palūkanų naštos.

Neskubėkite ir likite objektyvūs

Esminis žingsnis – savo galimybių įvertinimas. Nepervertinkite pajamų ir išlikite racionalūs. Praktika rodo, kad paprastai renkamasi gerokai mūsų galimybes viršijantį nekilnojamąjį turtą. Nepamirškite, kad jūsų uždirbama alga skirta ne vien būsto paskolos mokėjimui, bet ir buičiai, kasdienių poreikių tenkinimui. Net ir tikslingai suplanavę išlaidas, turite būti tikri, kad jums užteks pinigų netikėtiems arba neapgalvotiems pirkiniams, pvz., būsto ar automobilio remontui, atostogoms, gydymui ir pan. Kitaip sakant, prieš imdami paskolą, turėtumėte suskaičiuoti, kokią sumą pinigų galite atsidėti, ir tik tuomet pradėti nekilnojamojo turto paiešką.

Jei dirbate ir gyvenate užsienyje, būsto įsigijimas Lietuvoje neturėtų kelti didesnių sunkumų. Kredito unijos pasirengusios padėti ir pasiūlyti patogias paskolos sąlygas. Atsakingai rinkitės paskolos teikėją ir įvertinkite atskirų įmonių pasiūlymus. Primename, kad skirtingos unijos kelia individualias sąlygas, todėl skirkite laiko pokalbiui su vadybininkais. Džiugu tai, kad dalis paskolos teikėjų siūlo ne tik mažas palūkanas ir greitus teisinius procesus, bet ir padeda naujai įsigytus namus išnuomoti ir administruoti, kol jų pirkėjas sugrįžta į gimtinę.

Trys esminiai žingsniai

Nekilnojamojo turto pirkimas gyvenant užsienyje susideda iš 3 esminių žingsnių.

  1. Skolinimosi galimybių įvertinimas. Kad būtumėte tikri priimtu sprendimu, prieš kalbėdamiesi su vadybininku (kuris pateiks tikslius pasiūlymus dėl konkretaus būsto), išbandykite nemokamą internetinę skaičiuoklę – įveskite pateiktus duomenis (gaunamų pajamų dydį, šeimos narių skaičių ir kt.) ir sistema sugeneruos, kokio dydžio paskolą galite gauti, kokio dydžio palūkanas turėtumėte mokėti. Tai padės nusistatyti tikslesnius prioritetus.
  2. Raskite jūsų lūkesčius atitinkantį būstą. Būsto galite ieškoti savarankiškai arba prašyti nekilnojamojo turto brokerių pagalbos. Nors pastarasis sprendimas padeda sutaupyti laiką, deja, jis reikalauja didesnių išlaidų.
  3. Sudarykite sandorį. Pasirinkite kredito uniją ir sudarykite sandorį, sutvarkykite visus formalumus ir pasirašykite dokumentus. Daugelis kredito unijų supranta, kad užsienyje dirbantiems žmonėms nepatogu gaišti laiko dažnoms kelionėms į Lietuvą, todėl formalumai sutvarkomi per kelias darbo dienas.

 

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus