Buitinės technikos remontas ar naujo prietaiso pirkimas

Buitinės technikos prietaisai genda dėl įvairių priežasčių. Dažnai su buitinės technikos gedimais susiduriama dėl natūralaus prietaisų nusidėvėjimo arba netinkamos jų priežiūros. Pasitaiko atvejų, kai taip nutinka dėl buitinės technikos prietaisų arba jų dalių prastos kokybės. Sugedus buityje naudojamiems prietaisams, visuomet pravartu kreiptis į patyrusius buitinės technikos remonto meistrus. Juolab, kad dauguma šiuolaikinių prietaisų brangūs ir sudėtingi, o retas vartotojas žino, kaip juos saugiai ir patikimai suremontuoti savo jėgomis.

Taigi, šiandien kalbamės su ilgametę patirtį buitinės technikos remonto paslaugų rinkoje turinčios įmonės „Salvata“ atstovais apie tai, kodėl buitinės technikos remontas yra populiaresnis ir labiau skatintinas pasirinkimas.

Ar vartotojams dažnai tenka susidurti su buitinės technikos gedimais?

Buitinės technikos prietaisai jau ištisus dešimtmečius yra tapę nepakeičiamais pagalbininkais mūsų kasdieniame gyvenime ir buityje, kurie taupo mūsų laiką, jėgas ir pinigus. Todėl nenuostabu, kad kiekvienas buitinės technikos prietaiso gedimas dažnai išmuša mus iš vėžių ir sutrikdo įprastą gyvenimo ritmą.

Paklausti, ar vartotojams dažnai tenka susidurti su buitinės technikos gedimais, „Salvata“ specialistai pasakoja, kad gedimams didelės įtakos turi konkretaus buitinės technikos prietaiso amžius, jo priežiūros ypatumai, naudojimo dažnumas ir daugelis kitų veiksnių. Ir nors vyrauja nuomonė, kad modernūs buitinės technikos prietaisai turėtų būti kokybiškesni, jų techniniai gedimai pasitaiko ne ką rečiau, nei senesnių modelių buitinės technikos prietaisų gedimai. Kiekvienas gedimo atvejis yra individualus ir gali būtu nulemtas pačių įvairiausių priežasčių ir skirtingų veiksnių.

Kodėl buitinę techniką verta remontuoti?

Nors jau buvo minėta, kad kiekvienas atvejis yra individualus ir skirtingas, daugelis vartotojų iki šiol daug dažniau renkasi sugedusių buitinės technikos prietaisų remontą. Ir, kaip matyti, tam yra ne viena priežastis. „Salvata“ ekspertai teigia: „Kai sugenda mūsų iki tol puikiai tarnavęs buitinės technikos prietaisas, visuomet turime kelis pasirinkimus – galime bandyti jį suremontuoti patys, keliauti į buitinės technikos prekių parduotuvę ir pirkti naują prietaisą arba kreiptis pagalbos į buitinės technikos remonto meistrus. Kiekvienas iš šių sprendimų turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau ne visada verta vadovautis vien tik praktiniais sumetimais.“

„Salvata“ buitinės technikos remonto meistrai priduria: „Atėjus metui priimti sprendimą, pirmiausia reikėtų pagalvoti apie tai, ar iki tol buitinės technikos prietaisas jums tarnavo sklandžiai ir ar jis atitiko jūsų dabartinius poreikius. Kartu reikėtų atsižvelgti ir į jo amžių bei išsiaiškinti, su kokiu techniniu gedimu susidūrėte. Jei prietaisui jau daug metų ir jis nebeatitinka vartotojo poreikių, gali būti prasminga rinktis naują buitinės technikos prietaisą. Tačiau jei jis veikė puikiai ir jo funkcionalumu žmogus buvo patenkintas, daug išmintingiau pabandyti jį suremontuoti. Dažnai tokiu atveju gedimo šalinimas gali kainuoti keliasdešimt eurų – ir tai yra gerokai mažesnės išlaidos nei tos, kurias vartotojas patiria pirkdamas naują buitinės technikos prietaisą“.

Buitinės technikos remonto paslaugų teikėjai pažymi, kad „sprendimas įsigyti naują buitinės technikos prietaisą visada gali atrodyti patrauklesnis, tačiau prieš žengiant tokį žingsnį, visada vartotojus skatiname pagalvoti apie tvarumą ir mus supančios aplinkos išsaugojimą. Esame socialiai atsakinga įmonė, kuri pirmenybę teigia vartojimo mažinimui, todėl siekiame, kad kuo daugiau vartotojų priimtų sprendimą išsaugoti turimą buitinę techniką ir tokiu būdu prisidėtų prie švaresnės aplinkos. Todėl vietoje skuboto sprendimo įsigyti naują buitinės technikos prietaisą, pirmiausia kiekvienas žmogus turėtų pagalvoti apie buitinės technikos remonto privalumus – tvarumą, mažesnius kaštus ir patogumą.“

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Muzika namai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus