Bekontaktis termometras – geriausias sprendimas auginantiems vaikus

Vaikus ligos aplanko – vienus dažniau, kitus rečiau, tačiau pakilusia temperatūra bent kartą per metus tikrai skundžiasi kiekvienas vaikas. Tad namuose reikia turėti termometrą. Jei dar neturite bekontakčio, būtinai  pagalvokite, gal kaip tik atėjo laikas tokiam pirkiniui? Štai 5 teiginiai, kodėl bekontaktis termometras bus puikus pasirinkimas, jei namuose turite vaikų.

Nereikia liesti prie odos

Kaip sako pats pavadinimas, naudojantis bekontakčiu termometru išvengiama kontakto su oda. Kodėl tai gerai? Pirmiausia, tai labai sveikintina higienos kontekste, jei termometru naudojasi keli asmenys. Kitas aspektas – pamatuosite temperatūrą miegančiam vaikučiui nepriliesdami termometro, taigi ir išvengdami rizikos vaiką pažadinti.

Itin greitai matuoja

Vos kelios sekundės ir temperatūra išmatuota. Kalbant apie matavimą vaikams, tai tokia sparta bus itin didelis privalumas, kadangi vaikui pasėdėti kurį laiką su įprastu termometru, pavyzdžiui, pažastyje, neretai būna iššūkis. Vos vieną sekundę matuojantys prietaisai lems, kad vaikas nė nepastebės, jog jam žaidžiant, valgant ar užsiimant kita veikla buvo pamatuota temperatūra.

Matuoja ne tik kūno temperatūrą

Bekontakčiu termometru išmatuosite ir kūno, ir aplinkos, daiktų, skysčių temperatūrą. Tai reiškia, kad vienu prietaisu patikrinsite, kokia temperatūra vyrauja kambaryje, kokia vaiko maistelio, pienuko, vonios vandens temperatūra.

Atmintis

Bekontakčio termometro atmintis įsimeta tam tikrą skaičių paskutinių matavimų, tad bus patogu sekti dinamiką: kada temperatūra nukrito, kada kilo.

Tikslumas

Bekontakčiai termometrai turi itin minimalią paklaidą, todėl matavimo rezultatai bus labai tikslūs.

Ar saugu termometrą pirkti internetu?

Šiandien daugybę dalykų galime įsigyti internetu, termometrus taip pat. Tai visiškai saugu ir labai paprasta bei padeda taupyti brangų laiką. Tiesa, svarbu išsirinkti ne tik gerą, poreikius atitinkantį termometrą, bet ir rinktis patikimą pardavėją.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus