6 priežastys pereiti nuo Android prie iPhone

Pirkdami naują telefoną, žmonės renkasi iš dveijų populiariausių operacinių sistemų . Čia priežastys, kodėl verta rinktis iOS.

1. Informacijos apsauga

Informacijos apsaugos srityje dirbantys pripažįsta, kad Apple įranga saugesnė nei Android. Pagal Forbes atliktą tyrimą matome, kad 97% kenkėjiškų programų nukreiptos į Android telefonus.

Android telefonai su kenkėjų puolimu ir virusais susiduria programėlių parduotuvėje. Apple App Store turi mažiau programėlių, bet ne tai svarbiausia. Apple atsakingai renkasi programėlių kūrėjus, gaunančius prieigą prie vadinamosios Apple ekosistemos – įrenginių, programėlių ir programuotojų tinklo.

2. Apple ekosistema

Pastaraisiais metais Apple produktų pasiūlos įvairovė pastebimai išaugo. Kompanija pradėjo nuo kompiuterių gamybos, o vėliau įtraukė muzikinius grotuvus, planšetes ir išmaniuosius laikrodžius. Šiandien Apple siūlo produktų ir paslaugų įvairovę.

Įrenginiai puikiai sutaria tarpusavyje, ir tam nereikia atsisiųsti papildomų aplikacijų, užtenka prisijungti su Apple ID. Nuotraukos, kalendoriaus įrašai ir užrašai gali būti dalinami visuose įrenginiuose. 

Uždara ekosistema garantuoja vartotojų saugumą. Darbo aplinka yra saugi, kai įrenginiai, vartotojai, gamintojai ir programuotojai yra toje pačioje ekosistemoje.

3. Naudojimosi paprastumas

Apple telefonai žinomi dėl jų patogaus naudojimo. Jų patogumas atsiranda iš paprastos veikimo logikos: visos programėlės pateikiamos viename meniu. Net pakeitus iPhone modelį naujesniu, operacinė sistema tebeveikia identiškai.

Android telefonas gali būti modifikuojamas ir pritaikomas įvairiai, bet pagrindinės funkcijos yra sudėtingesnės nei iOS sistemos.

4. Geriausios programėlės – anksčiausiai

Aukščiausios kokybės programėlių kūrėjai labiau mėgsta Apple. Daugeliui programėlių paleidimui pasirenkama Apple App Store, ir tik vėliau jos tampa prieinamos Android telefonų Google Play store. Taip buvo išleistos populiarios Snapchat ir Super Mario Run programėlės.

Kai kurios programėlės gali neturėti Android versijos, nes didelė Android telefonų įvairovė ir jų unikalios funkcijos sudaro sunkumų programuotojams. 

5. Family Sharing

Apple iPhone – tinkamas telefonas vaikams, ypač, jeigu visa šeima naudojasi Apple įrenginiais ir telefonais. Naudojimasis telefonu yra saugus, nes tėvai gali matyti, ką vaikai veikia su savo telefonais.

Apple Family Sharing suteikia galimybę šeimai iki 6 asmenų dalintis muzika, filmais ar mokamomis programėlėmis. Taip pat galima dalintis nuotraukų albumais, kalendoriais ir priminimais. Family Sharing reikalauja tėvų patvirtinimo vaikų atsisiunčiamoms programėlėms.

Tėvai taip pat gali stebėti vaikų judėjimą, įjungus Find My Friends funkciją.

6. iPhone išlaiko savo vertę

Nauji telefonai turi naujų funkcijų ir galimybių, todėl žmonės yra linkę patobulinti savo turimą įrangą ir įsigyti naujausius modelius. 

iPhone telefonai geriau išlaiko savo vertę po pardavimo negu Android telefonai. iPhone telefonai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios padeda išlaikyti vertę perparduodant. 
Tikime, kad džiaugiatės tiek turėdami naujausią iPhone 13, tiek senesnį iPhone 8 modelį, o mūsų remonto paslaugos padės juos išlaikyti kuo ilgiau. Dėl remonto kreipkitės: https://phonefix.lt/apple-iphone-8-remontas/.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus