10 įdomiausių faktų apie Coca-Colą

1. Jei visą pagamintą daugiau nei per 100 metų gėrimą išdalinti buteliuose planetos gyventojams, tai kiekvienas gautų po 1500 butelių.
2. Jei visą pagamintą produkciją išpilstyti į butelius, tai šie Žemę apjuostų 4334 kartus, o grandinė galėtų nusitiesti iki mėnulio ir atgal 1045 kartus.
3. 180 cm gylio baseinas su Coca-cola būtų 33 km ilgio ir 15 km pločio, o išsimaudyti vienu metu jame galėtų 512 mln. žmonių.
4. Kiekvieną sekunde pasaulyje išgeriama 8 000 stiklinių kompanijos pagamintų gėrimų.
5. Milžiniškas logotipas, esantis virš įėjimo į paviljoną „Coca-cola šalis“ Atlantoje yra iš 1407 paprastų ir 1906  neoninių lempučių; jo aukštis – 9 metrai, plotis – 8, ir sveria jis 12, 5 tonos.
6. Coca-Cola – nuolatinis Olimpinių žaidynių rėmėjas nuo 1928 metų – ilgiausiai už kitas kompanijas.
7. Švedų dailininkas Haddon Sundblom, piešdamas Santa Klausą kompanijai 1931 metais, pavaizdavo jį ne kaip seną elfą, kaip tuomet buvo priimtą, o kaip linksmą senuką raudonais žandais ir balta barzda. Ilgainiui toks Santos įvaizdis tapo Kalėdų simboliu.
8. Didžiausias Coca-Cola ženklas yra Čilėje, jis stovi ant kalno viršūnės, jo plotis – 122 metrai, o aukštis 40 metrų.
9. Pirmas reklaminis stendas, sukurtas dar 1904 metais iki šiol stove savo vietoj Kartesvilyje (Džordžija).
10. Žaidime Fallout yra alternatyvi gėrimo versija, ji vadinasi Nuka-Cola.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims namai Nekilnojamas turtas Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Sportas Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus