UNLOCK IR TRIPOD TESTAI – „ĮRANKIAI“, SVARBŪS KIEKVIENAI ĮMONEI

Personalo paieškos bei atrankos įmonės, vertindamos pritrauktus kandidatus arba įmonėse jau dirbančius darbuotojus, pasitelkia įvairius vertinimo metodus. Vieni iš jų yra ir UNLOCK bei Tripod testai, su kuriais šiandien susipažinsime šiek tiek išsamiau.

UNLOCK testai – tobulas įrankis organizacijų bei darbuotojų vertinimui

Darbuotojų įsitraukimas yra sąlygojamas organizacijoje vyraujančio mikroklimato bei įvairių darbuotojų nuostatų. Jeigu darbuotojai yra nepatenkinti įmonėje vyraujančia atmosfera, gali nukentėti jų darbo rezultatai bei būti paskata savo srities specialistams dairytis naujos darbo vietos. Įmonės, kuriose darbuotojų kaita yra didelė, siekdamos išspręsti šią problemą turėtų pasitelkti UNLOCK testus. Šio testo rezultatai padeda objektyviai pažvelgti į tai, kokios priežastys lemia sumažėjusį lojalumą organizacijai, nestabilius darbinius santykius, kurie turi neigiamos įtakos organizacijos rezultatams, taip pat numatyti tolimesnius žingsnius, padėsiančius motyvuoti darbuotojus, didinant jų įsitraukimą bei atliepti realius komandos narių poreikius. Minėti testai gali pasitarnauti, kuriant pozityvią organizacinę kultūrą, didinant organizacijos patrauklumą darbuotojų atžvilgiu ir t. t.

UNLOCK testai gali padėti ir tada, kai organizacijai iškyla poreikis įvertinti realią jos situaciją. Situacijos vertinimas tampa ypač aktualus tada, kai yra planuojami reikšmingi pokyčiai organizacijos veikloje, todėl norima „pamatuoti“ visas galimas tokių pokyčių rizikas ir įmanomas galimybes.

Testavimas UNLOCK testais ya puikus įrankis, vertinant ir vadovaujančias pareigas užimančius asmenis. Organizacijose vyrauja įvairūs valdymo stiliai, vieni iš jų yra lankstesni, kiti, priešingai, varžantys bei pasižymintys didžiule kontrole. Testavimas minėtais testai įgalina bazinių vadovavimo žinių, vadovavimo stilių efektyvumo, lankstumo įvertinimą, taip pat įgalina vadovų stipriųjų be silpnųjų pusių identifikavimą ir darbuotojų motyvacijos lygį ir, žinoma, kompetenciją atitinkančio vadovavimo stiliaus pasirinkimą.

Tripod testai – įvairių specializacijų specialistų asmeninių savybių bei protinių gebėjimų vertinimui

Standartizuoti Tripod testai yra naudojami įvairiose srityse. Šie testai, pirmiausia, yra pasitelkiami tada, kai norima įvertinti pritrauktus kandidatus darbo vietoms užimti, tačiau, kaip supratote, tai tikrai nėra vienintelė sritis, kurioje šie testai vaidina svarbų vaidmenį.

Dar viena Tripod testų panaudojimo sritis – tai asmenų, ieškančių naujų karjeros galimybių arba besirenkančių savo karjeros kelią testavimas karjeros konsultacijų metu. Minėto testo rezultatai padeda asmenims geriau suvokti, koks karjeros kelias jiems yra tinkamiausias, atsižvelgiant į jų stipriąsias savybes bei motyvacinius aspektus.

Tripod testai darbdaviams leidžia geriau pažinti savo darbuotojus, t. y., išsiaiškinti, kas tiksliai motyvuoja jų komandos narius: skirtingus asmenis motyvuoja skirtingi dalykai, tačiau dažniausiai pasitaikantys yra šie – atlyginimas, pusiausvyra tarp darbo bei asmeninio gyvenimo, geras mikroklimatas, savirealizacija, saugumo jausmas ir pan.

Jeigu darbdaviams nesiseka sustiprinti savo suburtos komandos bei didinti jų darbo efektyvumo, tai Tripod testai yra tai, kas iš tiesų gali padėti. Šie testai padeda įvertinti kiekvieno komandos nario komandinio darbo lygį, gebėjimą bendrauti bei prisitaikyti kintančioje aplinkoje. Tripod testavimas leidžia „pasverti“, ar komandos nariai yra tolerantiški, kūrybingi, nuosekliai siekiantys tikslo bei galintys sėkmingai dirbti kartu.Pažymėtina, kad Tripod testai yra tinkami visų specialistų, įskaitant įvairių grandžių vadovus, testavimui. Daugiau apie tai skaitykite, sekdami šią nuorodą: https://emplonet.lt/kandidatams/kompetenciju-vertinimas-tripod/.

Kometarai atjungti.

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus