Laikrodžiai internetu domina daugybę pirkėjų

laikrodžiai internetuLaikrodžiai internetu vilioja būrius pirkėjų. Kas lemia tokią tendenciją? Aiškinamės kalbindami tris laikrodžių mėgėjus.

Tomas (26 m.) teigia pirmąjį laikrodį iš elektroninės parduotuvės nusipirkęs prieš penkerius metus. Tada vaikinui buvo 21 metai. Jo pirkinys – „Casio“ už šimtą litų. Dabar Tomas dėvi jau trečią laikrodį, bet ne dėl to, kad pirmas ir antras būtų susidėvėję. Pirkėjo teigimu, laikrodžių kokybė jį nudžiugino. Tiesiog laikui bėgant padidėjo pajamos, atsirado naujų poreikių, nesvetimas ir troškimas kartais atnaujinti stilių.

Paprašius išskirti tris pagrindinius privalumus, kuriais Tomą sudomino laikrodžiai internetu, laikrodžių mėgėjas pirmiausia įvardijo gausų pasirinkimą. Jam patiko palyginti skirtingas prekes, tarp daugybės laikrodžių ieškoti to, kuris atitiktų tiek skonį, tiek kišenės turinį.

Kaip antrąjį privalumą Tomas akcentavo priimtinas kainas. Pirmas pirkinys kainavo vos šimtą litų, bet tarnavo nepriekaištingai. Vėliau tiesiog norėjosi kitokio dizaino ir „mandresnių“ funkcijų.

Trečias pliusas, pasak Tomo, yra malonumas. Išsirenki, užsisakai ir tuomet nekantriai lauki, kol prekė bus pristatyta.

Skaitytojams tikriausiai įdomu, kiek kainavo antras ir trečias pirkėjo laikrodis? Už antrą buvo atseikėta 150 litų, o trečias, jau įvedus eurą, yra įspūdingesnis už pirmus du ir vertas 70 eurų.

Laikrodžiai internetu sudomino ir 39-erių Aurimą. Jis teigia neseniai išbandęs internetinį laikrodžių pirkimą ir sako nenusivylęs. Vyras, ieškojęs ant riešo segamo papuošalo iki 100 eurų, liko sužavėtas tiek pačiu aksesuaru, tiek apsipirkimo patogumu. Pliusai, kuriuos Aurimas įvardijo, yra šie: patogi paieška, patogus apsipirkimas bei geresnės kainos nei fizinėse parduotuvėse.

Aurimas sako dvejojęs dėl dydžio, todėl nemažai domėjosi, kaip konkretūs modeliai atrodo ant rankos. Jei ir jus glumina dydžio klausimas, šiam tikslui pasitelkite internetą – čia esančiose nuotraukose atsiskleidžia, kaip laikrodžiai atrodo ne elektroninės parduotuvės fone, o ant rankos.

Kaip minėjome, pirkėją nudžiugino patogi paieška. Internete galima nusistatyti kainos rėmus, pasirinkti, kokio gamintojo laikrodžio norėtumėte, spustelėti mygtuką, kokios apyrankės pageidautumėte. Ir tai tik dalis iš visų kriterijų, kuriuos gali valdyti pats pirkėjas.

Patogaus apsipirkimo aspektą apima nesudėtingas atsiskaitymas, viso proceso greitumas.

Ne vienas vartotojas pastebi, kad laikrodžiai internetu siūlomi patrauklesnėmis kainomis nei įprastose parduotuvėse. Į tai atsižvelgė ir Aurimas. Jis dar pabrėžė, kad kitą kartą, kai norės atsinaujinti, laikrodį vėl pirks internetu.

35-erių Monika taip pat vardija internetinio apsipirkimo pliusus. Ji teigia dievinanti gražius laikrodžius ir turinti jų net penkis. Trys iš jų įsigyti elektroninėje parduotuvėje. Kaip ir pirmasis straipsnio herojus Tomas, Monika akcentavo gausų pasirinkimą. Arti namų norimo laikrodžio gali ir nebūti, o štai internetas panaikina tam tikras ribas.

Antrasis pliusas, įvardytas Monikos, yra komfortiškas rinkimasis. Moters nuomone, nepaprastai malonu pasidarius arbatos rinktis iš gausaus asortimento. Tai naujas apsipirkimo lygmuo. Niekas netrukdo domėtis skirtingų laikrodžių ypatybėmis bei privalumais. Jei atrodo, kad niekas netraukia, nebūtina aiškinti pardavėjams, kad neradai to, ko norėjai…

Monika pabrėžė ir blaivų mąstymą. Nuvykus į parduotuvę tarsi atsiranda įsipareigojimas ką nors nusipirkti. O žvalgantis elektroninėje parduotuvėje galima viską gerai apmąstyti. Jei nuolat kovojama su impulsiniu pirkimu, internetinis įsigijimas itin vertas dėmesio.

Pirkėjų nuomonės atskleidžia, kad laikrodžiai internetu pažeria nemažai privalumų. Tai būdas įsigyti norimą laikrodį patogiau bei pigiau. O ir dizaino pavyzdžių daugybė, tad patinkantį aksesuarą ras kiekvienas.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus