Ar pats sukuri stilių, ar stilius atspindi tave?

sijonaiSakoma, kad kai nežinai apie ką rašyti, rašai pletkus ir patarimus, tarkim, kokie pasakyk savo vardą, o aš pasakysiu koks Tu. Aš manau, kad nežinantys ką rašyti, turėtų nerašyti. Jeigu jau pradėjai ir negali sustoti, pastebi, kad pasakojimas tave veda, o ne tu jį, privalai paviešinti savo nuomonę. Šį kartą ši nuomonė sukasi apie garsiąja kultiniu tapusio serialo „Draugai” žvaigždę Jennifer Aniston. Dar atviriau – apie jos stilistų pagalbą mielą ir puikią moterį, paverčiant žvaigžde.

Ar pats sukuri stilių, ar stilius atspindi tave?

Ar „Draugų” užauginta karta pastebėjo, kad sijonai 2016 buvo beveik tokie patys kaip ir 2000 – ų sezono? Galima sakyti, kad į madą atėję klasikiniai sijonai yra tik sutapimas. Tačiau aš manau, kad Jennifer Aniston stilistai patys kūrė madą, kurią dabar vis ratu lyg iš naujo, ir iš naujo atkartoja jaunos ir veiklios ir savimi pasitikinčios moterys.

Iki šiol daugelis mano, kad kaip atrodai, toks ir esi, o aš manau, atvirkščiai. Prancūzių gyvenime stilius užėmė svarbią reikšmę. Jis paprastai prasidėdavo nuo savęs pažinimo. Todėl šiandien nieko nestebina perkami vintažiniai sijonai moterims internetu, ar hipi’ški sijonai internetu.

Figūros reikaliukai

Tikrai taip, Rachel simbolizavo tai ką kiekviena jaučiame ir išgyvename, t,y, pasimetimą, dėmesio troškimą, lyrines akimirkas, džiaugsmą, svajones, kurių niekada gyvenime taip ir neužteks drąsos įgyvendinti, kartais patekimą į absurdiškas, net komiškas situacijas. Todėl nors jai rūbai taikomi pagal figūrą, ypač sijonai pagal figura (klostuoti, siekiantys kelius, tai beje idealiai tinkami sijonai apkunioms), milijonai moterų, skirtingomis figūromis, ėmėsi kopijuotą tą stilių. Nes šis veiksmas atrodė ne kopija, o saviraiška.

Laikmetis

Įstabiausias dalykas, kurį gali padaryti kūrėjas, tai ėjimas pirmyn su laiko keliamomis vis naujomis žaidimo taisyklėmis. Nuo laidinių telefonų ir mini pamečiui pereinama prie maxi sijonai internetu. Gal ilgėdami sijonai internetu ir televizijos ekrane rodė, kad visi kažkada suaugsime.

Galiausiai, Jennifer Aniston išmokė mano kartos merginas, kad pigus sijonai internetu gali atrodyti taip pat žaviai, kaip ir brangūs, pasiūti dizainerių, tačiau vis tiek sijonai internetu.

Ir dar svarbi pamoka, kad ilgi sijonai internetu gali atrodyti taip pat stilingai, bei elegantiškai kaip trumpi sijonai internetu.

 

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus