3D televizoriai: pliusai ir minusai

3d televizoriaiPrieš gerą dešimtį metų 3D kinas buvo fantastikos elementas. Prieš kelis metus, jam atėjus į kino teatrų sales, žmonės pamėgo šią technologiją ir turėdami pasirinkimą visuomet pasirinkdavo trijų dimensijų filmo versiją. Ir galiausiai 3D žymė pradėjo šmėžuoti ant daugelio televizorių. Dar ir šiandien interneto platybėse verda gyva galybė diskusijų, kurių pagrindinis subjektas yra 3D televizoriai. Štai šio straipsnio esmė – pateikti trumpą ir paprastą šios technologijos pliusų ir minusų santrauką.

Kalbant apie pliusus turbūt pirmiausia reikėtų paminėti faktą, kad pagaliau namuose galėsite mėgautis  3D privalumais nemokamai. Tiesa nemokamai – tik sąlyginai, kadangi televizoriai su 3D technologijos palaikymu yra pakankamai brangūs. Aišku, jei ir taip esate išsirinkę prabangų įrenginį, tuomet 3D bus malonus aksesuaras, kurį būtinai norėsite išbandyti.

Kitas pliusas yra tas, kad geras 3D televizorius išties gali sukurti tą efektą, kurį matote kino teatre. Tačiau norint išvysti šį stebuklą reikia žiūrėti filmą, kuris yra sukurtas pagal 3D technologiją. Vienas iš geriausių to pavyzdžių – „Avataras“. Žiūrint šį kūrinį 3D televizoriai pasirodo visu gražumu, o dar labiau guodžia tai, kad ateityje vis daugiau filmų bus išleisti būtent šiuo formatu.

Dar geriau yra tai, kad kai kurie 3D televizoriai sugeba paversti paprastą dviejų dimensijų vaizdą į tą išskirtinį ir visų mylimą 3D. Visgi gaunamas efektas vargu ar bus geras, tačiau ateityje galbūt technologija bus dar labiau ištobulinta.

Kalbant apie minusus – jie nėra kritiniai, jų sprendimui tereikia laiko. Kaip jau minėjome, viena iš didžiausių neigiamų technologijos savybių yra ta, kad žiūrėjimui yra tinkami tik 3D filmai, visi dirbtinai sukurti pakaitalai vargu ar tenkins Jus dėl prastos vaizdo kokybės.

Taip pat kai kuriems žmonėms kelias valandas pasimėgavus 3D vaizdu, akys gali kiek pavargti, dėl to anksčiau ar vėliau teks trumpam žiūrėti mediją 2D  formatu arba padaryti pertrauką ir televizoriaus žiūrėjimą iškeisti į kitą veiklą.

Galu gale, jei norite įsitikinti technologijos efektyvumu tiesiog nueikite į elektronikos parduotuvę ir užsidėję 3D akinius nuspręskite, ar rezultatas yra vertas Jūsų pinigų. O jeigu esate užkietėjęs elektroninių parduotuvių fanas, tuomet turime Jums džiugią žinią – televizoriai internetu šiandien yra įsigyjami pakankamai dažnai, kadangi internete yra begalė atsiliepimų apie praktiškai kiekvieną televizorių.

Geras 3D televizorius tikrai yra vertas pinigų, kuriuos jam skirsite. O net jei technologija Jūsų nesižavės – paprastai jie atkuria ypatingai aukštos 2D kokybės vaizdą, taigi gailėtis šiaip ar taip vargu ar reikės.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus